rss
Adó 1 százalék felajánlással sokat segít! Válasszon EGY jó ügyet:
  állatmenhely, állatvédő, támogatás, adó 1 százalék, kutyaotthon, állatotthon  gyermekmentés, gyógyítás, adóbevallás, adó 1 százalék felajánlás, adóegyszázalék
A legapróbb adó 1 százalék támogatása is ÉLETET ment!
  • Fórum » Egyéb témák » Szomorú!!!!!

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Semmi kepp nem kell hallgatni rola akkor sem ha nincs nyoma.El kell kuldeni a feljelentest az ill-nek.Az elhallgatasa az ilyen visszaeleseknek jogositja az agresziot,es megneheziti az ilyen zsaruk kiszureset.De hogy gondoltad hogy ha cigany volnal akkor rendben van ha elvernek???Hogy nem vagy az nem a te erdemed kisannya!!!

2012.01.29. 19:23
  • Hallottam már ilyesmirõl, személyes tapasztalatom szerencsére nem volt, bár közvetve többször tapasztaltam már a rögtön-agressziót, néhány üresfejû, kihaénnem rendõrbácsitól. [KIEMELNÉM kevés az ilyen, és a valódi rendõrök ne is vegyék magukra.]
    Az etnikumot felesleges idekeverni, mert bõven akad a magyar emberek között is vadállat....

Egyébként meg undorítóan etikátlannak tartom, azt aki visszaél az efféle hatalommal... fõleg így.
    Könnyû azon leverni a dolgokat, akiknek nincs védekezési lehetõségük...

Lehetõségem nyílt egyszer megkérdezni, egy rendõrkapitányt, arról, hogy mit tesznek az ilyen hatályukkal visszaélõ "rendõrök" ellen...
    A viselkedése, a válasza sokat mondó volt.
    Lehajtott fején és gondterhelt arckifejezése azt mutatta, hogy mélyen aggasztja és dühíti is a kérdés válasza..
    Elmondása szerint igyekeznek kiszûrni az ilyen dolgozókat, és eljárás indul ellenük... de elég nehéz... még ....

2010.05.23. 19:36
  • Hallottam már ilyesmirõl, személyes tapasztalatom szerencsére nem volt, bár közvetve többször tapasztaltam már a rögtön-agressziót, néhány üresfejû, "kihaénnem" rendõrbácsitól. [KIEMELNÉM kevés az ilyen, és a valódi rendõrök ne is vegyék magukra.]
    Az etnikumot felesleges idekeverni, mert bõven akad a magyar emberek között is vadállat....

Egyébként meg undorítóan etikátlannak tartom, azt aki visszaél az efféle hatalommal... fõleg így.
    Könnyû azon leverni a dolgokat, akiknek nincs védekezési lehetõségük...

Lehetõségem nyílt egyszer megkérdezni, egy rendõrkapitányt, arról, hogy mit tesznek az ilyen hatályukkal visszaélõ "rendõrök" ellen...
    A viselkedése, a válasza sokat mondó volt.
    Lehajtott fején és gondterhelt arckifejezése azt mutatta, hogy mélyen aggasztja és dühíti is a kérdés válasza..
    Elmondása szerint igyekeznek kiszûrni az ilyen dolgozókat, és eljárás indul ellenük... de elég nehéz... még ....

2010.05.23. 19:36
  • Sziasztok!Egy esetet szeretnék leirni, amirõl nem gondoltam, hogy mi is bele eshetünk.Sokszor hallottam már, hogy valakibõl a magyar rendõrség ugy csikar ki beismerõ vallomást, hogy megverik.Hát velünk ma ezt történt, sajnos.Nem irom ki a megyét hogy melyikben történt, de ma a fiamat beidézték, a rendõrségre tanuként, lopás miatt.Ugyebár nem õ követte el a lopást mégis, neki kellett beismerni 3 pofon után a lopást. Sajnos bizonyiték nincs rá, mert külsérülés nem látszik, ezért nem is firtattom a dolgot, meg letagadnák ugy is.Én nem voltam ott mert már nagykoru és lehet, hogyha elmentem volna be sem engedtek volna a kihallgatásra.Kérdem én idáig sülyedtünk, hogy a rendõrök (tisztelet a kivétel)egy ügyett ugy zárjanak le gyorsan, hogy ha megvernek egy gyereket.Magyar emberek vagyunk, nem cigányok (nem vagyok a cigányok ellen)bár sok büncselekményt õk követnek el.Ezt a történetet azért irtam le, hogy hátha másoknak segitség hogy nem menjenek egyedül a rendõrségre tanuként, vagy másügyben, mert ezek szerint 2010-ben a magyar rendõrség ezt a módszert választja.Még egszer leirom (KÉREM AZOKAT A RENDÕRÖKET, AKIK IGAZSÁGOSAN ELLÁTJÁK A MUNKÁJUKAT, HOGY NE VEGYÉK MAGUKRA),de sajnos idáig jutottunk. Köszönöm, hogy leirhattam.Egy szomoru szülõ.

2010.05.13. 13:33
  • további hozzászólások